Kontakt

Bednarscy

LOKALIZACJA

Salon:
Gdańska 4
87-148 Łysomice k/Torunia
Tel.: +48 56 622 99 00
e-mail:
Bednarscy@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 9:00-18:00
sobota: 9:00-15:00

Serwis:
Gdańska 4
87-148 Łysomice k/Torunia
Tel.: +48 56 622 99 00
e-mail:
Serwis.Bednarscy@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 8:00-18.00
sobota: 9:00-15:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przede mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Bednarscy sp.j. z siedzibą przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 1-3, 87-100 Toruń. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Mazda pzientarski 1

Przemysław Zientarski

Kierownik Działu Handlowego

telefon
509 901 303

e-mail
przemyslaw.zientarski@mazda.torun.pl

Mazda plenkiewicz 3

Paweł Lenkiewicz

Doradca Handlowy

telefon
507 954 285

e-mail
pawel.lenkiewicz@mazda.torun.pl

Mazda mcoghen 1

Maciej Coghen

Doradca Handlowy

telefon
509 901 298

e-mail
maciej.coghen@mazda.torun.pl

Goc2

Marcin Goc

Doradca Handlowy

telefon
519 535 347

e-mail
marcin.goc@mazda.torun.pl

Mazda mguzinski 1

Michał Guziński

Kierownik Serwisu

telefon
507 954 234

e-mail
michal.guzinski@mazda.torun.pl

Foto 12

Paweł Szumiel

Doradca Serwisu

telefon
56 622 99 00

e-mail
pawel.szumiel@mazda.torun.pl

Foto 13

Patryk Szczepański

Doradca Serwisu

telefon
56 622 99 00

e-mail
patryk.szczepanski@mazda.torun.pl

Mazda ggarwolinski 1

Grzegorz Garwoliński

Doradca Serwisu

telefon
56 622 99 00

e-mail
grzegorz.garwolinski@mazda.torun.pl

Andrzej g ra

Andrzej Góra

Doradca Serwisu / Specjalista ds. części

telefon
56 622 99 00

e-mail
andrzej.gora@mazda.torun.pl

Kk3

Katarzyna Krywalska

Specjalista Ds. Ubezpieczeń

telefon
56 622 99 00

e-mail
katarzyna.krywalska@mazda.torun.pl

Agnieszka wierzbowska f

Agnieszka Wierzbowska

Specjalista BOK

telefon
56 622 99 00

e-mail
agnieszka.wierzbowska@mazda.torun.pl

Ewelina moskaluk f

Ewelina Moskaluk

Specjalista BOK

telefon
56 622 99 00

e-mail
ewelina.moskaluk@mazda.torun.pl

Mazda mlewandowski 1

Marek Lewandowski

Doradca ds Likwidacji Szkód

telefon
56 622 98 40

e-mail
marek.lewandowski@mazda.torun.pl


Mapa dojazdu do salonu